Şirketimiz - Hakkımızda

Süzülmüş Kardeşler Süt Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sektöründe 1978 yılından beri faaliyet göstermektedir. İlk yıllarda sadece yoğurt ve ayran üreten şirketimiz zaman kaybetmeden beyaz peynir ve kaşar üretimine de başlayarak sektörün önemli kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

1993 yılında 3,000 m2 açık 1,000m2 kapalı alanda 40 ton/gün çiğ süt olarak planlanan fabrikamız üretime geçti. Yeni yatırımlarla 5,000 m2 açık, 2,000  m2 kapalı alana çıkarılmış olan üretim alanlarımızda hijyenik üretim şartları kontrol altında tutularak ve doğallıktan ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kurumsallaşma ve teknolojiye yatırımın gelişme ve kalıcılığın tek yolu olduğunu biliyoruz. Müşterilerimize daima sağlıklı ürünler sunmak için deneyimli ve eğitimli personelimizle hammaddenin temin edildiği noktadan başlayarak, son ürüne kadar bütün aşamalar denetim altında tutulmaktadır. Ürünlerimizi kaliteden ödün vermeden, hiçbir katkı maddesi kullanmadan% 100 doğal olarak müşteri taleplerini fazlasıyla karşılayacak şekilde Türk Gıda Kodeksi şartlarına uygun olarak üretmekteyiz.

Son Şirket Haberleri | İlanlar

En Çok Okunan Haberler