Şubelerimiz

5

Süzülmüş Kardeşler Süt Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sektöründe 1978 yılından beri faaliyet göstermektedir. İlk yıllarda sadece yoğurt ve ayran üreten şirketimiz zaman kaybetmeden beyaz peynir ve kaşar üretimine de başlayarak sektörün önemli kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

1993 yılında 3,000 m2 açık 1,000m2 kapalı alanda 40 ton/gün çiğ süt olarak planlanan fabrikamız üretime geçti. Yeni yatırımlarla 5,000 m2 açık, 2,000  m2 kapalı alana çıkarılmış olan üretim alanlarımızda hijyenik üretim şartları kontrol altında tutularak ve doğallıktan ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kurumsallaşma ve teknolojiye yatırımın gelişme ve kalıcılığın tek yolu olduğunu biliyoruz. Müşterilerimize daima sağlıklı ürünler sunmak için deneyimli ve eğitimli personelimizle hammaddenin temin edildiği noktadan başlayarak, son ürüne kadar bütün aşamalar denetim altında tutulmaktadır. Ürünlerimizi kaliteden ödün vermeden, hiçbir katkı maddesi kullanmadan% 100 doğal olarak müşteri taleplerini fazlasıyla karşılayacak şekilde Türk Gıda Kodeksi şartlarına uygun olarak üretmekteyiz.

KIRKLARELİ MERKEZ ŞUBELERİMİZ

ÇORLU ŞUBESİ

Reşadiye Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 58 /C Çorlu / Tekirdağ 

EDİRNE ŞUBESİ

 

BABAESKİ ŞUBESİ

Gazikemal Mahallesi Fatih Caddesi Babaeski / Kırklareli 

LÜLEBURGAZ ŞUBESİ

VİZE / KIRKLARELİ ŞUBESİ

Devlet Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No: 72 / C Vize / Kırklareli

SARAY ŞUBESİ

Ayaspaşa Mah. Çarşı içi Cd.No. 21 Saray/Tekirdağ

0544 650 37 48

Son Şirket Haberleri | İlanlar

En Çok Okunan Haberler